Síň slávy turnajů pořádaných naším oddílem

Tabulka je řazená podle počtu zlatých, stříbrných a bronzových umístění.

Poslední sloupec s body je pouze orientační - zlato 3b, stříbro 2b, bronz 1b.

 

# Jméno Zlato Stříbro BronzBody
1 Ivan Nejedlý 5 3 4 25
1 Jana Kaiseršotová 5 3 4 25
3 Pavel Birner 5 2 2 21
4 Jiří Šťovíček 5 1 3 20
5 Milan Dvořák 5 0 4 19
6 Zdeněk Pletka 3 0 6 15
7 Josef Rosina 2 2 0 10
7 Martin Šestina 2 2 0 10
9 Ivan Kolář 2 1 1 9
9 Jiří Orel 2 1 1 9
9 Marcel Trnovec 2 1 1 9
12 Jan Polidar 2 0 2 8
13 Lukáš Zrubecký 1 5 2 15
14 Petr Dvořák 1 3 1 10
15 Jiří Mareš 1 2 5 12
16 Vladimír Horák 1 2 0 7
17 Milan Vácha 1 1 1 6
17 Petra Richterová 1 1 1 6
19 Vladimír Škrabák 1 1 0 5
20 Jiří Endršt 1 0 2 5
21 Miroslav Adamec 1 0 1 4
22 Daniel Brož 1 0 0 3
22 Dominik Kučera 1 0 0 3
22 Jan Birner 1 0 0 3
22 Jan Kechner 1 0 0 3
22 Jiří Olmer 1 0 0 3
22 Lucie Dvořáková 1 0 0 3
22 Luděk Dvořák ml. 1 0 0 3
22 Martin Sojka 1 0 0 3
22 Ruda Maška 1 0 0 3
22 Rudolf Puncman 1 0 0 3
22 Tomáš Pecháček 1 0 0 3
33 Jan Mezera 0 3 2 8
33 Lukáš Málek  0 3 2 8
33 Petr Galovič 0 3 2 8
36 Amir Soussa 0 3 1 7
37 Dušan Stejskal 0 2 3 7
38 Jiří Machulda 0 2 0 4
38 Láďa Žerovnický 0 2 0 4
38 Petr Kašpar 0 2 0 4
41 Aleš Krejza 0 1 1 3
41 Jiří Beránek 0 1 1 3
43 Jiří Jůza 0 1 0 2
43 Jiří Kostílek 0 1 0 2
43 Jiří Novotný 0 1 0 2
43 Karel Král 0 1 0 2
43 Martin Hájek 0 1 0 2
43 Pavel Baxa 0 1 0 2
43 Pavel Fejkl 0 1 0 2
43 Petr Thomson 0 1 0 2
51 Antonín Bálek 0 0 1 1
51 Daniel Bárta 0 0 1 1
51 Gabriela Kočandrlová 0 0 1 1
51 Michal Málek 0 0 1 1
51 Petr Nebáznivý 0 0 1 1
51 Radek Vondruška 0 0 1 1
51 Tomáš Trejtnar 0 0 1 1

 

Turnaje započítané v síni slávy

  Zlato Stříbro Bronz
Otevřený turnaj 2013 Milan Vácha Jiří Kostílek Ivan Nejedlý
  Marcel Trnovec Jiří Jůza Jana Kaiseršotová
  Martin Sojka Aleš Krejza Lukáš Zrubecký
Turnaj Hadů 2013 Jiří Orel Dušan Stejskal Ivan Nejedlý
  Tomáš Pecháček Jiří Mareš Pavel Birner
  Ivan Kolář Karel Král Jana Kaiseršotová
Silvestrovský turnaj 2013 Ivan Nejedlý Láďa Žerovnický Radek Vondruška
  Pavel Birner Pavel Baxa Dušan Stejskal
  Jana Kaiseršotová Lukáš Zrubecký Jiří Mareš
Turnaj Hadů 2014 Ivan Kolář Jana Kaiseršotová Dušan Stejskal
  Milan Dvořák Ivan Nejedlý Zdeněk Pletka
  Jiří Orel Lukáš Zrubecký Jiří Mareš
Otevřený turnaj trojic 2014 Jana Kaiseršotová Láďa Žerovnický Ivan Kolář
  Ivan Nejedlý Vladimír Škrabák Milan Dvořák
  Pavel Birner Petr Dvořák Jiří Vorel
Obecní turnaj trojic 2014 Marcel Trnovec Jana Kaiseršotová Zdeněk Pletka
  Jiří Endršt Ivan Nejedlý Jiří Mareš
  Milan Dvořák Pavel Birner Dušan Stejskal
Turnaj Hadů 2015 Jana Kaiseršotová Dušan Stejskal Marcel Trnovec
  Ivan Nejedlý Jiří Mareš Jiří Endršt
  Lukáš Zrubecký Jiří Šťovíček Milan Dvořák
Otevřený turnaj trojic 2015 Jana Kaiseršotová Marcel Trnovec Milan Dvořák
  Ivan Nejedlý Milan Vácha Jiří Šťovíček
  Pavel Birner Petr Dvořák Antonín Bálek
Vánoční turnaj trojic 2015 Milan Dvořák Ivan Kolář Tomáš Trejtnar
  Jiří Šťovíček Jiří Orel Miroslav Adamec
  Lucie Dvořáková Jiří Novotný Aleš Krejza
Turnaj hadů 2016 Milan Dvořák Jana Kaiseršotová Zdeněk Pletka
  Jiří Šťovíček Ivan Nejedlý Jiří Mareš
  Miroslav Adamec Pavel Birner Jiří Endršt
Vánoční turnaj trojic 2016 Petr Dvořák Jiří Machulda Zdeněk Pletka
  Rudolf Puncman Amir Soussa Jiří Šťovíček
  Petra Richterová Lukáš Zrubecký Jan Polidar
Otevřený turnaj trojic 2016 Milan Dvořák Jiří Machulda Pavel Birner
  Zdeněk Pletka Amir Soussa Jana Kaiseršotová
  Jiří Šťovíček Lukáš Zrubecký Ivan Nejedlý
    Petr Kašpar  
Otevřený turnaj trojic 2016 Pavel Birner Martin Hájek Milan Dvořák
  Jana Kaiseršotová Jiří Beránek Zdeněk Pletka
  Ivan Nejedlý Pavel Fejkl Milan Vácha
Turnaj hadů 2017 Zdeněk Pletka Lukáš Zrubecký Jan Polidar
  Jiří Mareš Amir Soussa Jana Kaiseršotová
  Jiří Šťovíček Petr Kašpar Ivan Nejedlý
Otevřený turnaj trojic 2017 Daniel Brož Petr Dvořák Lukáš Málek 
  Ruda Maška Petr Thomson Jan Mezera
  Jan Kechner Petra Richterová Petr Galovič
Obecní turnaj trojic 2017 Zdeněk Pletka Lukáš Málek  Michal Málek
  Jiří Šťovíček Jan Mezera Lukáš Zrubecký
  Jan Polidar Petr Galovič Amir Soussa
Turnaj hadů 2018 Josef Rosina Lukáš Málek  Zdeněk Pletka
  Martin Šestina Jan Mezera Jiří Mareš
  Vladimír Horák Petr Galovič Jiří Šťovíček
Otevřený turnaj trojic 2018 Jiří Olmer Josef Rosina Jiří Beránek
  Dominik Kučera Martin Šestina Gabriela Kočandrlová
  Luděk Dvořák ml. Vladimír Horák Petr Nebáznivý
Obecní turnaj trojic 2018 Josef Rosina Lukáš Málek  Petr Dvořák
  Martin Šestina Jan Mezera Petra Richterová
  Jan Polidar Petr Galovič Daniel Bárta
Turnaj hadů 2019 Pavel Birner Josef Rosina Lukáš Málek 
  Jan Birner Martin Šestina
Jan Mezera
  Vladimír Škrabák Vladimír Horák Petr Galovič
Sponzoři klubu

               

                          

 
 
Partněři klubu